Wideo Studniówka LO Węgorzewo

Zapraszamy na nową premierkę wykonanego przez nas teledysku studniówkowego. Tym razem można go obejrzeć w naszym ‚”Braders Video Player” w linku poniżej.

http://www.braders.pl/video#/?playlistId=0&videoId=0

Teledysk wykonany dla Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie w Sala Bankietowa Biłas i Synowie

Pozdrawiamy wszystkich maturzystów z węgorzewskiego LO. Miłego oglądania:)

 

s1b

Czytaj więcej

Studniówka LO im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie

Sobota i kolejna mega Studniówka. Tym razem Bradersi zapewniali super zabawę dla Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie. Maturzyści bawili się niesamowicie. Przy animacjach i zabawach parkiet wypełniał się po brzegi. Na szczęście mieliśmy dużo miejsca. Byliście niesamowici. Pozdrawiamy wszystkich gości, nauczycieli, całą obsługę (mmmm… pyszne jedzenie w Sala Bankietowa Biłas i Synowie.

Wstawiamy kilka studniówkowych fotek od Paweł Szmit Fotografia

1

(więcej…)

Czytaj więcej

Wideo Studniówka Technikum nr 3 w Giżycku

W sobotę zapewnialiśmy dobrą zabawę na Studniówce technikum nr 3 w Giżycku. Impreza odbyła się w super miejscu w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek w Pięknej Górze. Impreza zapadła nam głęboko w pamięci. Goście rozpalali parkiet do czerwoności. Zabawy i animacje, które towarzyszyły studniówkowej imprezie dodały jeszcze większego rozmachu. Paweł muzycznie wędrował po wielu stylach gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy teledysk studniówkowy z tego wyjątkowego dnia.

Czytaj więcej

c

Wesele Ani i Michała – 3 Styczeń 2015

Zaraz po Sylwestrze nie odpoczywaliśmy wyruszyliśmy do Mrągowa na kolejną imprezę. Tym razem zagościliśmy u Ani i Michała na ich wielkiej uroczystości aby poprowadzić ich Wesele. Wystartowaliśmy z integracją dla wszystkich gości, przykazaniami weselnymi, a później Ania i Michał zatańczyli swój pierwszy taniec otwierając tą wielką uroczystość. Podczas całej imprezy przygotowaliśmy animacje i zabawy dla gości. Zabraliśmy wszystkich na wycieczkę po Europie gdzie goście mogli zatańczyć na przystankach charakterystyczne weselne układy taneczne. Przed oczepinami pomogliśmy odzyskać buty dla Młodej Pary negocjując z gośćmi wysokie stawki:). Później wjechał pyszny tort dla osłody. Bawiliśmy się do 4:00 widząc zadowolenie gości i szczery uśmiech Pary Młodej, który nie gasł przez całą noc. Pozdrawiamy wszystkich gości, całą obsługę (pyszne jedzenie:)) i życzmy dużo zdrowia i szczęścia na nowej drodze życia dla Ani i Michała. Poniżej kilka fotek oraz opinia Pary Młodej na temat poprowadzonego przez nas Wesela:)

„Opisać się nie da tego co dla nas zrobiliście! Wesele po prostu MEGA! Wszystko dopasowane idealnie – muzyka, zabawy, niespodzianki i wiele innych.. Dziękujemy jeszcze raz z całego serca za to że to właśnie Wy poprowadziliście nasze wesele, nigdy go nie zapomnimy! Serdecznie Was polecamy i pozdrawiamy! Mamy nadzieję że jeszcze się spotkamy !”

(więcej…)

Czytaj więcej

10498421_823974384311134_5875462954611818039_o

Sylwester 2014/2015 Folwark Łękuk

Niesamowity Sylwester, na którym gościliśmy w Folwarku Łękuk przechodzi do pamiętnych imprez. Pożegnaliśmy stary rok 2014, który zaliczamy do bardzo udanych, ale powitaliśmy nowy 2015 aby przyniósł nam jeszcze więcej niezapomnianych chwil. Tematyką imprezy była nazwa nowo otwartej sali bankietowej „Ogień i Woda”. Przygotowane zabawy nawiązywały do tematyki imprezy. Przygotowaliśmy Animacje „Piraci z Karaibów” w której Łukasz przebrany za pirata uczył tańczyć gości specjalnego tańca nawiązującego do tematyki Wody. Na imprezę zagościł także specjalny gość z Ameryki:). Taneczne konkursy i zabawy zabierały gości w całkiem nowy świat „Ognia i Wody”. Organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni przy wielkim ognisku. Za dużo by opisać tutaj to wszystko co miało miejsce w Folwarku Łękuk. Goście zarazili nas wielką pozytywną energią na cały nadchodzący rok 2015. Dziękujemy organizatorom, gościom, i obsłudze za pamiętnego Sylwestra. Poniżej kilka fotek z imprezy. (więcej…)

Czytaj więcej