Wideo Studniówka LO Węgorzewo

Zapraszamy na nową premierkę wykonanego przez nas teledysku studniówkowego. Tym razem można go obejrzeć w naszym ‚”Braders Video Player” w linku poniżej.

http://www.braders.pl/video#/?playlistId=0&videoId=0

Teledysk wykonany dla Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie w Sala Bankietowa Biłas i Synowie

Pozdrawiamy wszystkich maturzystów z węgorzewskiego LO. Miłego oglądania:)

 

s1b

Czytaj więcej

Studniówka LO im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie

Sobota i kolejna mega Studniówka. Tym razem Bradersi zapewniali super zabawę dla Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie. Maturzyści bawili się niesamowicie. Przy animacjach i zabawach parkiet wypełniał się po brzegi. Na szczęście mieliśmy dużo miejsca. Byliście niesamowici. Pozdrawiamy wszystkich gości, nauczycieli, całą obsługę (mmmm… pyszne jedzenie w Sala Bankietowa Biłas i Synowie.

Wstawiamy kilka studniówkowych fotek od Paweł Szmit Fotografia

1

(więcej…)

Czytaj więcej

Wideo Studniówka Technikum nr 3 w Giżycku

W sobotę zapewnialiśmy dobrą zabawę na Studniówce technikum nr 3 w Giżycku. Impreza odbyła się w super miejscu w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek w Pięknej Górze. Impreza zapadła nam głęboko w pamięci. Goście rozpalali parkiet do czerwoności. Zabawy i animacje, które towarzyszyły studniówkowej imprezie dodały jeszcze większego rozmachu. Paweł muzycznie wędrował po wielu stylach gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy teledysk studniówkowy z tego wyjątkowego dnia.

Czytaj więcej